Яка техніка потрібна учню середніх класів

24

Підлітки активніше і глибше занурюються у світ девайсів і гаджетів, а їхня кількість зростає з кожним днем. Але батьки не можуть і не хочуть дозволяти дитині всі принади електроніки. Тоді постає вибір між необхідними товарами і технікою, яка не потрібна підлітку. У середній школі смартфон є вже в кожного учня, а от решта девайсів – на розсуд батьків. Ноутбук і навушники точно потрібні школяреві. Чому необхідно вибрати їх, а від якої техніки відмовитися, дізнаєтеся далі.


Ноутбук для навчання

Онлайн-заняття, спілкування через Zoom або Skype, пошук нової інформації, читання книг, перегляд навчальних відеороликів – без ПК не обійтися. Но не стоит тратить деньги на стационарный компьютер с мыслью, что на нем подросток будет только учиться. Дитина знайде час і можливість пограти на будь-якому пристрої.

Ноутбук – вигідне вкладення. Він прослужить роки. Прилад мобільний, компактний, зручний, працює від акумулятора і від мережі. Щоб вибрати відповідний для школяра ноутбук в Харькове, потрібно подивитися запропонований асортимент. Дорогі та потужні моделі можна відкинути. Головне, щоб у мобільного комп’ютера були такі параметри:

  • ОЗП 6-8 ГБ для одночасного відкриття різних документів і вкладок.
  • Екран 13-15 дюймів для зручності очей і комфорту перенесення.
  • Роздільна здатність HD для легкості візуального сприйняття.
  • Жорсткий диск HDD об’ємом 500 ГБ для зберігання всієї потрібної інформації.

Питання ціни варто ставити в останню чергу. Спочатку краще подивитися підходящі за параметрами ноутбуки в магазине Алло в Харькове, а потім порівняти їхню вартість, дизайн та інші характеристики. Бажано запитати у школяра, чи подобається ПК зовні. Адже підлітки вибагливі і можуть не захотіти користуватися дорогою технікою просто через негарний колір корпусу.

Навушники для комфорту

Учень середньої школи слухає музику, спілкується відеозв’язком з однолітками та вчителями, дивиться ролики в інтернеті. Це постійний шум. Навушники допоможуть батькам позбутися великої кількості звуків, а підлітку зосередитися на одержуваній інформації. З огляду на схильність школярів ховатися і не ділитися своїм життям, це дасть дитині можливість почуватися комфортно та вільно. Купити можна вкладиші, вакуумні або накладні навушники.

Що купувати необов’язково

Підліток може просити багато гаджетів, але купувати їх чи ні – вирішувати тільки батькам, з огляду на фінансові можливості та погляди. Планшет, розумний годинник, блютуз-колонка, гарнітура, стереосистема, стаціонарний комп’ютер з великим плоским екраном і красивою клавіатурою, що світиться, електронна книжка – все цікаво, але зовсім необов’язково для школяра. Смартфона, навушників і ноутбука підлітку вистачить для навчання і спілкування з однолітками, ведення соціальних мереж і отримання будь-якої цікавої інформації.